Komunikaty
Biblioteka będzie zamknięta w piątek 10 listopada
Miejska Biblioteka Publiczna w Chojnicach informuje, że w piątek 10 listopada 2023 roku wszystkie działy w budynku głównym oraz w Filii nr 6 będą zamknięte. Za utrudnienia przepraszamy.
Godziny otwarcia biblioteki po wakacjach
Miejska Biblioteka Publiczna w Chojnicach informuje, że po wakacjach, od 4 września 2023 roku, otwarta będzie według stałego harmonogramu. Niektóre działy we wtorki będą otwarte wcześniej.  Wypożyczalnia dla dorosłych, Wypożyczalnia naukowa, Mediateka i Czytelnia dla dorosłych wraz dzia
Biblioteka będzie zamknięta w poniedziałek 14 sierpnia
Miejska Biblioteka Publiczna w Chojnicach informuje, że w poniedziałek 14 sierpnia 2023 roku wszystkie działy w budynku głównym oraz w Filii nr 6 będą zamknięte. Za utrudnienia przepraszamy.
Godziny otwarcia biblioteki w wakacje
Miejska Biblioteka Publiczna w Chojnicach informuje, że od 24 czerwca do 1 września 2023 roku obowiązywać będą wakacyjne godziny otwarcia. Wypożyczalnia Literatury Pięknej i Popularnej dla Dorosłych, Wypożyczalnia i Czytelnia Naukowa, Mediateka oraz Czytelnia wraz z Pracownią Dokumentacji Regiona
Awaria linii telefonicznej
W związku z awarią linii telefonicznej sieci Orange, dzisiaj (w poniedziałek 19 czerwca 2023 roku) występują problemy z dodzwonieniem się do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Chojnicach oraz do Filii nr 6 przy ul. Młodzieżowej. Za utrudnienia przepraszamy.
Zmiana godziny otwarcia Wypożyczalni dla dorosłych
Miejska Biblioteka Publiczna w Chojnicach informuje, że w czwartek 15 czerwca 2023 roku Wypożyczalnia Literatury Pięknej i Popularnej dla Dorosłych będzie otwarta od godz. 11.30. Za utrudnienia przepraszamy! 
Biblioteka będzie zamknięta w piątek 9 czerwca
Miejska Biblioteka Publiczna w Chojnicach informuje, że w piątek 9 czerwca 2023 roku, po Bożym Ciele, wszystkie działy w budynku głównym oraz w Filii nr 6 będą zamknięte. Ponadto Wypożyczalnia i Czytelnia Naukowa będzie zamknięta w sobotę 10 czerwca 2023 roku. Za utrudnienia przepraszamy.
Czytelnia dla dorosłych będzie zamknięta w poniedziałek 8 maja
Miejska Biblioteka Publiczna w Chojnicach informuje, że Czytelnia dla dorosłych będzie zamknięta w poniedziałek 8 maja 2023 roku z powodu odbywającego się konkursu recytatorskiego i popołudniowego spotkania autorskiego. Za utrudnienia przepraszamy!