Komunikaty
Radosnych Świąt Wielkanocnych
Biblioteka będzie krócej otwarta w Wielki Piątek
Miejska Biblioteka Publiczna w Chojnicach informuje, że w piątek 29 marca 2024 roku, w Wielki Piątek, wszystkie działy otwarte będą w godz. 9.00-15.00. Ponadto Wypożyczalnia i Czytelnia Naukowa będzie zamknięta w sobotę 30 marca, w Wielką Sobotę. 
Wypożyczalnia i Czytelnia dla Dzieci zamknięta 8 i 9 lutego
Miejska Biblioteka Publiczna w Chojnicach informuje, że Wypożyczalnia i Czytelnia dla Dzieci w czwartek 8 lutego i w piątek 9 lutego 2024 roku będzie zamknięta dla wypożyczających z powodu szkolenia.
Strona online MBP nie będzie dostępna
Miejska Biblioteka Publiczna w Chojnicach informuje, że w czwartek 8 lutego i w piątek 9 lutego 2024 roku w związku z pracami informatycznymi wystąpią problemy z dostępem do strony biblioteki i katalogu online. Za utrudnienia przepraszamy.
Wypożyczalnia i Czytelnia dla Dzieci w ferie inaczej otwarta
Miejska Biblioteka Publiczna w Chojnicach informuje, że Wypożyczalnia i Czytelnia dla Dzieci w czasie ferii, w dniach od 29 stycznia do 9 lutego 2024 roku, będzie otwarta codziennie od godz. 11.00 do godz. 15.00. Wypożyczone książki będzie można oddawać w innych działach.
Wypożyczalnia dla Dzieci w Filii nr 6 jest otwarta
Miejska Biblioteka Publiczna w Chojnicach informuje, że Wypożyczalnia dla Dzieci w Filii nr 6 przy ul. Młodzieżowej jest czynna od poniedziałku do piątku w godz. od 9.00 do 14.00. Można w tym czasie oddawać książki i wypożyczać kolejne.
Nie ma już miejsc na zajęcia feryjne
Wypożyczalnia i Czytelnia dla Dzieci MBP w Chojnicach informuje, że nie ma już wolnych miejsc zarówno na pierwszy, jak i na drugi tydzień zajęć podczas zimowych ferii.
Wypożyczalnia i Czytelnia dla Dzieci 11 stycznia później otwarta
Miejska Biblioteka Publiczna w Chojnicach informuje, że Wypożyczalnia i Czytelnia dla Dzieci w czwartek 11 stycznia 2024 roku będzie otwarta od godz. 11.30 w związku z prowadzonymi w tym czasie zajęciami. Za utrudnienia przepraszamy!