Miejski konserwator zabytków Marlena Pawlak za biblioteczną ladą

data dodania: 2024.04.25

Znani chojniczanie za biblioteczną ladą to jedna z propozycji trwającej w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Chojnicach akcji Dwa tygodnie z książką. Od Dnia Książki do Dnia Bibliotekarza.

W czwartek 25 kwietnia 2024 roku za biblioteczną ladą w Wypożyczalni Literatury Pięknej i Popularnej dla Dorosłych pojawiła się miejski konserwator zabytków Marlena Pawlak. Od godz. 11.00 do 12.00 wypożyczała książki i przyjmowała te oddawane przez czytelników, korzystając z pomocy bibliotekarki tego działu Katarzyny Wesołowskiej. Czytelnicy mogli z panią Marleną porozmawiać o czytanych książkach i wysłuchać jej propozycji. Wypożyczali również biblioniespodzianki, czyli zapakowane książki, których tytuł można poznać dopiero po rozpakowaniu w domu i wpisywali swoje propozycje na listę bestsellerów czytelników. Marlena Pawlak również wypożyczyła biblioniespodziankę. Życzymy ciekawej lektury!

Kolejni znani chojniczanie będą wypożyczać książki w następnych dniach akcji, od godz. 11.00 do 12.00. Warto więc wybrać się do wypożyczalni właśnie w tym czasie.

Organizatorami akcji Dwa tygodnie z książką są Miejska Biblioteka Publiczna w Chojnicach i Stowarzyszenie LekTURa. Wydarzenie dofinansowane zostało przez Urząd Miejski w Chojnicach i Starostwo Powiatowe.