Kiermasz książek podczas akcji „Czytasz Ty, czytam Ja”

Bibliotekarki MBP uczestniczyły w niedzielę 17 kwietnia 2016 roku w Chojnickim Centrum Kultury w kolejnej odsłonie projektu „Czytasz Ty, czytam Ja”. Tym razem aktorzy Chojnickiego Studia Rapsodycznego czytali dzieciom i ich rodzicom książkę Janusza Korczaka „Król Maciuś Pierwszy”.

Tak jak w poprzednich odsłonach projektu bibliotekarki przygotowały kiermasz książki używanej dla dzieci i dla dorosłych. Cieszył się on dużym zainteresowaniem osób, które wybrały się do ChCK posłuchać „Króla Maciusia Pierwszego” w znakomitej interpretacji Judyty Tachasiuk, Piotra Rutkowskiego, Sebastiana Mrówczyńskiego i Grzegorza Szlangi, przy akompaniamencie Janusza Łangowskiego. Bibliotekarki zapraszały również na III Noc w Bibliotece, która odbędzie się już w ten piątek 22 kwietnia. Rozdawane były także zakładki z programem imprezy.