Konkurs plastyczny „Najpiękniejsze zabytki Europy”

Miejska Biblioteka Publiczna w Chojnicach ogłasza Konkurs plastyczny „Najpiękniejsze zabytki Europy”, który odbędzie się w ramach V Nocy w Bibliotece. Konkurs skierowany jest do starszych dzieci (uczniów szkół podstawowych klas IV-VII), młodzieży (uczniów szkół gimnazjalnych i średnich) oraz dorosłych.

Hasłem V Nocy w Bibliotece, która odbędzie się w sobotę 9 czerwca 2018 roku, będzie „Świat między książkami”, a jednym z akcentów imprezy będą właśnie zabytki Europy. Zachęcamy do udziału w Konkursie plastycznym „Najpiękniejsze zabytki Europy”. Należy narysować ołówkiem najbardziej charakterystyczne zabytki w krajach europejskich. Praca musi być wykonana w formacie A3. Trzeba ją narysować indywidualnie, jedna osoba może zgłosić tylko jeden rysunek.

Prace należy dostarczyć lub przesłać do 25 maja 2018 roku (decyduje data stempla pocztowego) do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Chojnicach, Wypożyczalni Literatury Pięknej i Popularnej dla Dorosłych (pokój 105). Rozstrzygnięcie nastąpi na początku V Nocy w Bibliotece – 9 czerwca 2018 roku. Autorzy najlepszych prac otrzymają pamiątkowe dyplomy i nagrody książkowe.

Regulamin konkursu