Konkurs fotograficzny „Wakacje z książką”

Czytasz książki podczas wakacji? Jeśli tak, weź udział w konkursie fotograficznym organizowanym przez Stowarzyszenie LekTURa i Miejską Bibliotekę Publiczną.

Wystarczy zrobić zdjęcie, które w atrakcyjny sposób prezentować będzie hasło konkursu – „Wakacje z książką”. Uwaga! Liczy się pomysłowość i atrakcyjność zarówno wykonania fotografii, jak i przekazywanej treści.
Prace można nadsyłać od 1 do 24 sierpnia 2014 r. pod adres mailowy: czytelnia@bibliotekachojnice.pl. W wiadomości podać należy swoje dane (imię nazwisko, adres zamieszkania i telefon) oraz tytuł zdjęcia. Ogłoszenie wyników nastąpi 18 września o godz. 18.00. Zdjęcia opublikowane zostaną na facebookowym wydarzeniu Miejskiej Biblioteki Publicznej.
W konkursie nagrodzone zostaną dwa zwycięskie zdjęcia. O ich wyborze zdecydują komisja konkursowa oraz użytkownicy Facebooka, którzy w dniach od 25 sierpnia (godz. 12.00) do 16 września 2014 r. (godz. 24.00) oddadzą swoje głosy na wybrane fotografie. Jedno polubienie to jeden głos.
Regulamin konkursu dostępny jest tutaj oraz w Czytelni MBP.