Konkurs „Moje Bezpieczne Wakacje 2015”

W ramach ogólnopolskiej akcji „Bezpieczne Wakacje”, Miejska Biblioteka Publiczna w Chojnicach zachęca dzieci i młodzież do udziału w konkursie „Moje Bezpieczne Wakacje 2015 – (Nie)znane atrakcje mojego regionu”.

Konkurs promuje bezpieczeństwo poprzez aktywne spędzanie wolnego czasu. Warto pamiętać, że zwiedzanie często niedocenianych regionalnych atrakcji turystycznych jest alternatywą wobec nudy, która może się przytrafić także w wakacje! Żeby wziąć udział w konkursie trzeba wykonać fotografię obiektów lub ciekawych miejsc albo wykonać tradycyjną pracę plastyczną odnoszącą się do tematu konkursu. Dla zwycięzców są atrakcyjne nagrody niespodzianki, między innymi tablet. Konkurs trwa do 30 września.

Więcej o konkursie

Dodajmy, że Miejska Biblioteka Publiczna w Chojnicach otrzymała certyfikat poświadczający uczestnictwo w ogólnopolskiej akcji „Bezpieczne Wakacje”, której celem jest promowanie bezpiecznego zachowania w czasie spędzania wolnego czasu przez dzieci, młodzież i dorosłych.Certyfikat

Konkurs Bezpieczne wakacje