Termin zgłoszeń do konkursu „Chojnickie A… B… C…” przedłużony

Miejska Biblioteka Publiczna i Chojnickie Towarzystwo Przyjaciół Nauk informują, że termin zgłoszeń do I Miejskiego Konkursu Historyczno-Fotograficznego „Chojnickie A… B… C…” został przedłużony do piątku 30 stycznia 2015 roku do godziny 14.00.

Przypomnijmy, zadaniem uczestników będzie rozwiązanie zadań otwartych dotyczących osób i obiektów prezentowanych na 95 slajdach. Czas przewidziany na rozwiązanie zadań to 45 minut. Konkurs odbędzie się w sobotę 31 stycznia 2015 roku o godz. 9.00 w Mediatece MBP przy ul. Wysokiej 3. Chętnych do udziału w konkursie prosimy o zgłoszenia telefoniczne pod numerem 52 397 287 wew. 13, mailowo – bibchj@wp.pl, mediateka@bibliotekachojnice.pl lub osobiście w Mediatece. Chcesz sprawdzić czy znasz swoje miasto? Przyjdź i sprawdź czy rozpoznasz historyczne obiekty i charakterystyczne sylwetki osób związanych z regionem. Dobra zabawa gwarantowana.