Wszystkie działy MBP zamknięte od 22 marca do 9 kwietnia

W związku z epidemią koronawirusa i ogłoszonymi przez rząd obostrzeniami Miejska Biblioteka Publiczna w Chojnicach informuje, że będzie zamknięta dla Czytelników w dniach 22 marca-9 kwietnia 2021. Nie pozostawiamy jednak Czytelników bez możliwości korzystania ze zbiorów bibliotecznych.• Czytelnicy będą mieli możliwość telefonicznego odbioru kodu Legimi (Mediateka) w godz. 8.00-15.00.

• Uruchamiamy także usługę Książka na telefon. Wystarczy zadzwonić pod numer 52 397 28 07 w godz. 8.00-15.00, połączyć się z odpowiednim działem i zamówić wybrane przez siebie pozycje, a następnie ustalić z bibliotekarzem godzinę i sposób odbioru.

• Zachęcamy do korzystania z katalogu online MBP.

• Termin zwrotu wypożyczonych książek zostanie automatycznie przedłużony do czasu ponownego otwarcia biblioteki.